az-ubytovani.info Ubytovňa Orlovna ubytovanie Uherske Hradiste

Ubytovňa Orlovna ubytovanie Uherske Hradiste

Ubytovňa Uherske Hradiste Orlovna Turistická ubytovňa Orlovna Vám ponúka celoročné ubytovanie v historickej časti mesta Uherské Hradiště, priamo na Mariánskom námestí.

Ubytovanie popis
Celková ubytovacia kapacita je 29 osôb v 3-5 lôžkových izbách. Pre hostí sú pripravené vždy čisté obliečky, izby sú účelne a prakticky vybavené. Na poschodí sú tiež sprchy, toalety a malá kuchynka, ktorá je vybavená mikrovlnnou rúrou, elektrickým varičom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a základným riadom.

Možnosť posedenia v priestoroch ubytovne a internetového pripojenia.

V prízemí je k dispozícii reštaurácia s celodenným stravovaním, kde sa nachádza aj recepcia hostela.

Izby č 1, 2, 5 a 7 - majú 4 lôžka
Izby č 3 a 4 - majú 5 lôžok
Izba č 6 - má 3 lôžka

Ubytovanie v Uherskom Hradišti Orlovna možnosť prenájmu
Zasadacia miestnosť
na Orlovni sa nachádza v prvom poschodí budovy. Kapacita je pre 50 osôb (možnosť individuálnej dohody). Súčasťou je kuchynský kút - vybavený chladničkou, elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, umývačkou, rýchlovarnou kanvicou, pohármi a porcelánom. K dispozícii sú toalety na poschodí. Po dohovore je možné zapožičať dataprojektor alebo flipchart. V prípade záujmu je možné zabezpečiť občerstvenie z reštaurácie Orlovna.

Sála je situovaná v prízemí budovy. Možno jú využiť k športovým, kultúrnym, spoločenským a vzdelávacím akciám. Je určená pre 100-200 osôb. Súčasťou je pódium (javisko s oponou). Sála môže byť prepojená s priľahlou reštauráciou Orlovna. K dispozícii sú toalety a šatňa v predsálí.

Jednota Orla Uherské Hradiště je súčasťou celoštátnej telovýchovnej organizácie Orol. Hlavnou jej činnosťou sú športové a kultúrne aktivity. Okrem toho ponúka na prenájom priestory Orlovny - sála pre konanie spoločenských a kultúrnych podujatí, zasadacia miestnosť, kancelárie a možnosť ubytovania. V priestoroch Orlovny sídli množstvo firiem, súčasťou je nefajčiarska reštaurácia Orlovna s letnou záhradkou a cukráreň.
Ubytovňa Uherske Hradiste Orlovna - Pri hotely je vlastné parkoviskoUbytovňa Uherske Hradiste Orlovna - hotel má reštauráciuUbytovňa Uherske Hradiste Orlovna - možnosť pripojenia na internetUbytovňa Uherske Hradiste Orlovna - k dispozícii letná terasaUbytovňa Uherske Hradiste Orlovna - k dispozícii kavareň